Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Dní:
Cena celkem:  Kč
Non-stop provoz
Zaparkujte přímo na letišti!
ZDARMA: Služby v salonku INFINITY travel center & lounge:
čerstvá káva, čaj, internet, denní tisk

Naše služby

 1. Rezervace parkovacího místa

  Vyplňte náš rezervační formulář nebo nám zavolejte, pošlete zprávu či email. Vaše parkovací místo bude ihned připravené. Můžete využít i zvýhodněné platby předem.

 2. Zabezpečení

  Vozidlo bude komplexně zabezpečeno. Fyzickou ostrahou, novými ploty s ostnatým drátem, infračervenými paprsky po obvodu celého parkoviště a desítkami kamer. To vše 24 hodin denně. Navíc jsme plně pojištěni.

 3. Mytí vozidla

  Vaše vozidlo vám umyjeme. Vyčistíme interiér a navoskujeme karoserii. Váš vůz bude u nás mít komfort a detailní péči jako nikde jinde. Chceme, abyste po vašem návratu vyrazili s dobrým pocitem domů.

 4. Zakrytí vozidla plachtou

  Po důkladném očištění a umytí vám vozidlo zakryjeme kvalitní plachtou. To proto, aby vozidlo bylo chráněno před UV zářením a v zimním období, jste nemuseli škrábat nánosy zledovatělého sněhu z předního skla. Standardní parkoviště vám nemůže poskytnout takovou ochranu. Smile Parking ano.

 5. Valet parking - zaparkujte přímo na letišti

  Nově nabízíme všem klientům zdarma službu Valet parkingu - přijedete svým vozem přímo na letiště, kde si auto převezme náš zkušený řidič. Vy jdete přímo na letiště, řidič vůz opatrně převeze na nedaleké sekundární parkoviště Smile Parking. Před Vaším příletem opět auto přeparkujeme na letiště, kde na vás bude vyhřáté čekat. Ušetříte čas i peníze!

 6. Vlastní převoz vozidla

  Pokud nechcete nebo nemůžete svěřit Váš vůz řidiči Smile Parkingu, můžete s autem přejet na parkoviště sám. I v tomto případě přijedete přímo na letiště. Zde si může zbytek posádky vystoupit a počkat v INFINITY Travel Center & Lounge. Vy pojedete s naším řidičem na parkoviště v Tuchoměřicích (6 minut jízdy). Zde si vůz zaparkujete a my Vás obratem odvezeme zpět na letiště. Při Vašem příletu to funguje stejně, pouze obráceně. Převezeme Vás samozřejmě zcela zdarma.

 7. Technická pomoc

  Pokud potřebujete dohustit pneumatiky nebo se vám po dobu parkování vybije baterie. Okamžitě vše řešíme. Pneumatiky dohustíme a vozidlo nastartujeme. Za každé situace jsme vám vždy ochotni vyjít vstříc.

Kde nás najdete?

Pojedete přímo na letiště Václava Havla Praha, bývalé letiště Ruzyně. Sjedete z R7 na letištní přivaděč. Držte se v levém pruhu, dle ukazatelů po červené značce na "Terminál 2 - Přílety".

Smile Parking Smile Parking Jakmile budete mít po levé ruce budovu hotelu COURTYARD Marriot, odbočíte vlevo na Parking T1+T2 a zastavíte před vchodem, který je označen "SHOPPING CENTER" Europort.

Do navigace si můžete zadat adresu Aviatická 1092/8, Praha.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace