Infoline: 725 120 021

Reservierungsantrag

Kalender
Kalender
Tage:
Gesamtpreis:  CZK

Desinfektion des Autos mit Ozon GRATIS!
Wir desinfizieren den Innenraum jedes geparkten Autos gründlich mit einem Ozongenerator und lüften es dann. Sie fahren also vom Flughafen in absoluter Sicherheit.

Holiday World 2015

Ve dnech 19. - 22. 02. 2015 proběhl v areálu holešovického Výstaviště v Praze 24. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World.  I letošní ročník byl pro tým Smile Parking, stejně jako ten minulý, velice úspěšný. S radostí jsme navštívili stávající partnery jedinečného parkoviště u letiště Smile Parking a vyměnili si mezi sebou novinky. Zároveň se nám letos opět podařilo našimi službami zaujmout pozornost zvučných jmen a navázat kontakty ke spolupráci s mnoha novými partnery. Těšíme se na slibné výsledky vzájemné spolupráce a věříme, že pro Vás v blízké budoucnosti budeme moci díky nově navázaným partnerstvím připravit spoustu novinek a překvapení. Doufáme, že jste si veletrh užili stejně jako my a již nyní se těšíme na Holiday World 2016!  Smile Parking nabízí unikátní parkování u pražského Letiště Václava Havla, kde se na Vás těší náš profesionálně vyškolený tým.

Diese Webseite verwendet Cookies, um Dienstleistungen, personalisierte Anzeigen zu geben und die Besucher zu analysieren. Wenn du unsere Webseite weiterhin verwendest, stimmst du unseren politik. Mehr Infos