Infoline: 220 571 752

Reservierungsantrag

Kalender
Kalender
Tage:
Gesamtpreis:  CZK

Desinfektion des Autos mit Ozon GRATIS!
Wir desinfizieren den Innenraum jedes geparkten Autos gründlich mit einem Ozongenerator und lüften es dann. Sie fahren also vom Flughafen in absoluter Sicherheit.

Další Výhody!

Parkoviště u pražského Letiště Smile Parking se nevyznačuje pouze úsměvem na tváři našeho týmu, ale také vděčností vůči svým loajálním zákazníkům. Právě proto, že si vážíme každého z nich, jsme si na novou sezonu připravili překvapení. Exkluzivně na klienty Smile Parking čeká na Letišti spousta výhod! Před odletem, či po příletu se tak můžete osvěžit například 100% ovocným, či zeleninovým džusem v Nude Fresh & Juicy s 50% slevou, nebo si vychutnat výbornou kávu s výhledem přímo na runway v Pause Café - taktéž o polovinu levněji. Kavárna Starbucks si pro Vás připravila akci 1+1 na jakýkoliv nápoj a brzy se budete moci těšit na spousty dalších výhod. Parkoviště u pražského Letiště Václava Havla Smile Parking poskytuje nadstandardní služby spojené s parkováním a péčí o vůz. Děkujeme, že jste s námi.

Diese Webseite verwendet Cookies, um Dienstleistungen, personalisierte Anzeigen zu geben und die Besucher zu analysieren. Wenn du unsere Webseite weiterhin verwendest, stimmst du unseren politik. Mehr Infos