Infoline: 725 120 021

Reservierungsantrag

Kalender
Kalender
Tage:
Gesamtpreis:  CZK

Desinfektion des Autos mit Ozon GRATIS!
Wir desinfizieren den Innenraum jedes geparkten Autos gründlich mit einem Ozongenerator und lüften es dann. Sie fahren also vom Flughafen in absoluter Sicherheit.

Smile Parking podporuje Český Hokejový Tým!

Mistrovství světa v ledním hokeji letos hostuje Česká republika v čele s reprezentačním týmem Vladimíra Růžičky. Již včera 14. 05. 2015, šest zápasů před koncem šampionátu padl rekord v návštěvnosti, který doposud drželo loňské mistrovství světa v Minsku. I tímto se tak znovu dokázalo, že Češi prostě hokej milují a tým Smile Parking samozřejmě s nimi. V rámci pravidelného team buildingu se i náš „manšaft“ podíval na jeden z pražských zápasů v O2 aréně ve Vysočanech. Díky tomuto neopakovatelnému zážitku jsme nejen načerpali síly, ale také inspiraci od energických hráčů pro nadcházející letní sezonu v Tuchoměřicích. Pokud jste si, třeba ke včerejší výhře českého týmu ve čtvrtfinále proti Finsku nadělili dovolenou, či výlet do zahraničí, nezapomeňte si ještě dnes zarezervovat Vaše místo na nejlepším parkovišti u letiště Praha. Letní prázdniny se rychle blíží a s ní se i rychle plní kapacita parkoviště. Tým Smile Parking se těší na Vaši návštěvu!

Diese Webseite verwendet Cookies, um Dienstleistungen, personalisierte Anzeigen zu geben und die Besucher zu analysieren. Wenn du unsere Webseite weiterhin verwendest, stimmst du unseren politik. Mehr Infos