Infoline: 725 120 021

Reservierungsantrag

Kalender
Kalender
Tage:
Gesamtpreis:  CZK

Desinfektion des Autos mit Ozon GRATIS!
Wir desinfizieren den Innenraum jedes geparkten Autos gründlich mit einem Ozongenerator und lüften es dann. Sie fahren also vom Flughafen in absoluter Sicherheit.

Prémiová autokosmetika NERTA

Smile Parking je nejlépe zabezpečené parkoviště u pražského letiště Praha. K dispozici jsou jak venkovní plochy, tak kryté garáže. Celý objekt je nepřetržitě střežen kamerovým systémem, po obvodu celého parkoviště je plot s ostnatým drátem a infračervenými paprsky proti narušení a fyzická ostraha je přítomna 24/7. Komplexní pojištění je samozřejmostí. Protože se Smile Parking chce odlišit od ostatních konkurenčních parkovišť, nabízí nad rámec klasických parkovacích služeb také doplňkové služby v rámci péče o vůz. V naší nabídce tak naleznete například ruční venkovní mytí, čištění interiéru a tepování (pomocí prémiových vysavačů značky Rainbow).  Pro tyto extraslužby používá Smile Parking výhradně čisticí prostředky značky NERTA a služby jsou prováděny přímo v areálu našeho parkoviště, naším profesionálně vyškoleným týmem. Tato autokosmetika se na evropském trhu vyskytuje již více než 40 let a čeští zákazníci v ní vložili důvěru již před 20 lety. Spokojení odběratelé autokosmetiky NERTA jsou značkové autoservisy, renomované mycí linky, autodopravci, ale také „obyčejní lidé“ a to ve více než 40 zemích světa. I my jsme v tyto produkty vložili naši důvěru a snažíme se našim zákazníkům poskytnout tu nejvyšší možnou kvalitu na všech úrovních. Zarezervujte si jednoduše online Vaše místo na parkovišti u Letiště Praha ještě dnes a nechte svůj vůz po dobu Vašeho pobytu v zahraničí hýčkat.

Diese Webseite verwendet Cookies, um Dienstleistungen, personalisierte Anzeigen zu geben und die Besucher zu analysieren. Wenn du unsere Webseite weiterhin verwendest, stimmst du unseren politik. Mehr Infos