Infoline: 725 120 021

Reservierungsantrag

Kalender
Kalender
Tage:
Gesamtpreis:  CZK

Desinfektion des Autos mit Ozon GRATIS!
Wir desinfizieren den Innenraum jedes geparkten Autos gründlich mit einem Ozongenerator und lüften es dann. Sie fahren also vom Flughafen in absoluter Sicherheit.

50 KČ BONUS NA DOVOLENOU OD SMILE PARKING

Plánujete právě Vaši letní dovolenou? Tým Smile Parking je již v plné síle připraven na další sezonu a i letos nabízí nejbezpečnější parkování u Letiště Praha. Jako dárek k Vaší dovolené jsme si pro každého z Vás připravili bonus ve výši 50 Kč! Nezapomeňte, že mnoho z Vás doposud také nevyužilo kredit z předchozích parkování. Tento můžete využít právě na Vaši další rezervaci po dobu dovolené v zahraničí. Pokud jste se ještě nezaregistrovali do našeho věrnostního klubu, učiňte tak ještě dnes na adrese http://www.smileparking.cz/cs/club a získejte mnoho výhod členství SMILE PARKING CLUBU. Čeká na Vás například garážové stání za cenu venkovního, či venkovní mytí vozu zdarma. V případě, že jste zapomněli své heslo, zažádejte jednoduše o nové prostřednictvím výše uvedené internetové adresy. V případě potřeby se obraťte na personál Smile Parking, který Vám ochotně poradí. Kromě letního bonusu na Vás letos nově čeká na Letišti Václava Havla spousta dalších exkluzivních výhod. Cestou na letiště od nás obdržíte poukaz například na 50% slevu v provozovnách Pause Café, juice baru Nude Fresh and Juicy, zvýhodněné menu v Subway, či nápoje ve Starbucks. Zarezervujte si Vaše místo ještě dnes na nejlepším parkovišti u Letiště Smile Parking!

Diese Webseite verwendet Cookies, um Dienstleistungen, personalisierte Anzeigen zu geben und die Besucher zu analysieren. Wenn du unsere Webseite weiterhin verwendest, stimmst du unseren politik. Mehr Infos