Infoline: 220 571 752

Reservierungsantrag

Kalender
Kalender
Tage:
Gesamtpreis:  CZK

Desinfektion des Autos mit Ozon GRATIS!
Wir desinfizieren den Innenraum jedes geparkten Autos gründlich mit einem Ozongenerator und lüften es dann. Sie fahren also vom Flughafen in absoluter Sicherheit.

Češi vlastní více než 5 milionů aut!

Dle Sdružení automobilového průmyslu se v České republice v první polovině roku 2015 zvedl počet registrovaných osobních vozidel o více než 160 000, tímto tak byla poprvé v historii pokořena hranice 5 milionů. Nejoblíbenější značkou českých řidičů je stále Škoda, nadále její sesterská značka Volkswagen, Renault, Peugeot, či například německý Opel. Zároveň s množstvím registrovaných vozidel se zvýšil také jejich průměrný věk, který nyní činí 14,73 let. Zároveň s osobními automobily byl zaznamenán také nárůst počtu registrovaných užitkových vozidel a motocyklů.  U těchto patří mezi nejoblíbenější značky Jawa, ČZ a Honda. Jste jedním ze šťastných vlastníků čtyřkolového miláčka? Přemýšlíte kam ho umístit během Vaší letní dovolené v zahraničí? Zarezervujte si ještě dnes Vaše místo na exkluzivním parkovišti u Letiště Praha Smile Parking. Kromě perfektního zabezpečení, osobního přístupu k zákazníkům a spolehlivosti nabízí Smile Parking navíc služby ručního mytí a čištění vozu. Po dovolené se tak můžete vrátit takřka do nového!

Diese Webseite verwendet Cookies, um Dienstleistungen, personalisierte Anzeigen zu geben und die Besucher zu analysieren. Wenn du unsere Webseite weiterhin verwendest, stimmst du unseren politik. Mehr Infos