Infoline: 725 120 021

Reservierungsantrag

Kalender
Kalender
Tage:
Gesamtpreis:  CZK

Desinfektion des Autos mit Ozon GRATIS!
Wir desinfizieren den Innenraum jedes geparkten Autos gründlich mit einem Ozongenerator und lüften es dann. Sie fahren also vom Flughafen in absoluter Sicherheit.

Poděkování za sezonu 2015

Vážení přátelé,

Letní sezona 2015 se nám pomalu chýlí ke konci a my bychom rádi využili této příležitosti k poděkování za Vaši přízeň a spolupráci.
I díky Vám jsme toto léto odbavili bezmála 9 000 vozidel a 20 000 spokojených zákazníků.

Doufáme, že i pro Vás bylo léto plné pohody a zážitků a již teď si pro Vás připravujeme spoustu novinek do příštího roku.

Mimo jiné se můžete těšit na otevření našeho Service Centre přímo na Letišti Václava Havla, kde budete mít možnost vytisknout si palubní vstupenky, či jiné potřebné dokumenty, za zvýhodněné ceny zabalit svá zavazadla ochrannou fólií, nebo se například drobně občerstvit a načerpat energii před odletem.

Vážíme si Vaší přízně a těšíme se na Vás také mimo letní sezónu. 

Smile Parking je otevřený 24 hodin denně, 365 dní v roce a i nadále se bude snažit poskytnout to nejbezpečnější a nejlepší parkování u pražského letiště!

Váš tým Smile Parking :) 

Diese Webseite verwendet Cookies, um Dienstleistungen, personalisierte Anzeigen zu geben und die Besucher zu analysieren. Wenn du unsere Webseite weiterhin verwendest, stimmst du unseren politik. Mehr Infos