Call 24h: 220 571 752

Reservation form

Kalendář
Kalendář
Days:
Total price:  CZK

Valet parking step by step:

Smile Parking News

3 tipy, díky kterým seženete nejlepší cenu Nákup letenek. Úmorné chvíle, které zažívá každý cestovatel. Hodiny shánění, porovnávání a kombinování, které často končí neúspěchem. Kvůli nekonečným vyhledávačům a neustále kolísajícím cenám je cesta k levným letovým rezervacím... read more »
Je to oficiální - letní zájezdy podraží. Vzhledem k aktuální bezpečnostní situaci v tradičně oblíbených destinacích jako jsou Egypt, Tunis, či Turecko se tyto zájezdy stávají stále méně populární. Díky vyšší poptávce po "bezpečnějších" letoviscích zejména v rámci Evropy... read more »
Plánujete již letní  ‪ dovolenou ? Máme pro Vás skvělé zprávy! Pro letošní letní sezónu si pro Vás pražské letiště připravilo 16 nových destinací. Mezi ně patří mimo jiné italské Rimini, chorvatský Záhřeb a Doha v Qataru. Celkem se tak přímým letem z pražského... read more »

more news from Smile Parking

How to find us?

Drive directly to the airport in the comfort and safety of your own vehicle. You can enter the following address in your navigation: Aviatická 1092/8, Prague 6 – Ruzyně, 161 00. When arriving at the airport, stay in the left line Terminal 2 – arrivals“ and enter the parking lot EUROPORT (T1+T2). After passing the barrier, please open the ONLINE CHECK-IN page and you will receive instructions on where to park.

This website uses cookies in order to provide services, personalised adverts and to analyze visitors. By continuing to use our site, you agree with our policy. More information