Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Partnerství s EasyJet a Wizz Air

Partnerství s EasyJet a Wizz Air Letecké společnosti EasyJet a Wizz Air se řadí mezi špičku světových nízkorozpočtových aerolinek. Jelikož my ve Sky Parking dbáme na spolupráci s těmi nejlepšími, uzavřeli jsme s výše uvedenými společnostmi exkluzivní partnerské dohody. Tato dohoda vznikla na základě výběrového řízení, které jsme vyhráli díky vysoké kvalitě služeb parkování u letiště Václava Havla. Pro Vás, jako naše vážené klienty to při využití aerolinek EasyJet a Wizz Air znamená zvýhodněné ceny za naše služby. Například u společnosti EasyJet můžete tedy spojit rezervaci levné letenky s výhodnou cenou parkování u nás. Společnost Sky Parking zprostředkovávající služby spojené s parkováním u letiště se těší na Vaši návštěvu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace