Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

Novinky u Smile Parkingu

Jak sehnat nejlevnější letenky?
6. 3. 2020

3 tipy, díky kterým seženete nejlepší cenu Nákup letenek. Úmorné chvíle, které zažívá každý cestovatel. Hodiny shánění, porovnávání a kombinování, které často končí neúspěchem. Kvůli nekonečným vyhledávačům a neustále kolísajícím cenám je cesta k levným letovým rezervacím... celý článek »

Letní zájezdy zdraží, ušetřete na parkování!
12. 4. 2016

Je to oficiální - letní zájezdy podraží. Vzhledem k aktuální bezpečnostní situaci v tradičně oblíbených destinacích jako jsou Egypt, Tunis, či Turecko se tyto zájezdy stávají stále méně populární. Díky vyšší poptávce po "bezpečnějších" letoviscích zejména v rámci Evropy... celý článek »

16 nových destinací přímo z Prahy!
30. 3. 2016

Plánujete již letní  ‪ dovolenou ? Máme pro Vás skvělé zprávy! Pro letošní letní sezónu si pro Vás pražské letiště připravilo 16 nových destinací. Mezi ně patří mimo jiné italské Rimini, chorvatský Záhřeb a Doha v Qataru. Celkem se tak přímým letem z pražského... celý článek »

Už jen 100 dní do EURA16!
2. 3. 2016

Přesně za 100 dní bude zahájena fotbalová událost roku - Mistrovství Evropy ve fotbale. Přesně za 7 dní bude také zahájen prodej vstupenek. Pokud patříte mezi sportovní nadšence a vášnivé cestovatele, neměli byste si tuto slávu nechat ujít.  Euro se letos koná v... celý článek »

„Měníme Letiště“, ale my už jsme v novém!
11. 1. 2016

 Zatímco Letiště Václava Havla v Praze přemýšlí nad novým konceptem reorganizace venkovních prostor před Terminály 1 a 2, my máme již ve všem jasno. Jediný problém, se kterým jsme se i při našich 98% pozitivní zpětné vazby potýkali, bylo čekání klientů na... celý článek »

TOP 5 destinací kde nejlépe strávit Vánoční svátky
25. 11. 2015

Jste jedni z těch, kteří neholdují Vánočním svátkům stráveným doma před televizí? Kladete na Vánoce vyšší nároky než jen přejídání se cukrovím? Pokud Vaše odpověď zní ano, právě pro Vás jsme si připravili předvánoční inspiraci na top 5 destinací.... celý článek »

Poděkování za sezonu 2015
30. 10. 2015

Vážení přátelé, Letní sezona 2015 se nám pomalu chýlí ke konci a my bychom rádi využili této příležitosti k poděkování za Vaši přízeň a spolupráci. I díky Vám jsme toto léto odbavili bezmála 9 000 vozidel a 20 000 spokojených zákazníků. Doufáme, že... celý článek »

5 nejúžasnějších bazénů světa
24. 8. 2015

Nejnovějším trendem v lákání turistů do luxusních zahraničních hotelů se staly pozoruhodné bazény. Pro Vás jsme vybrali 5 nejzajímavějších z nich a doufáme, že Vás inspirujeme k osvěžení v těchto horkých letních dnech. 1. Marina Bay Sands Tento singapurský hotel... celý článek »

Češi vlastní více než 5 milionů aut!
6. 8. 2015

Dle Sdružení automobilového průmyslu se v České republice v první polovině roku 2015 zvedl počet registrovaných osobních vozidel o více než 160 000, tímto tak byla poprvé v historii pokořena hranice 5 milionů. Nejoblíbenější značkou českých řidičů je stále Škoda,... celý článek »

Nové potvrzovací e-maily!
30. 6. 2015

Pro Váš komfort a urychlení procesu odbavení na parkovišti jsme pro Vás vytvořili novou formu e-mailů potvrzujících Vaši rezervaci parkování. U závory při vjezdu na parkoviště Smile Parking prosím přiložte čárový kód, nebo jednoduše zadejte na klávesnici PIN kód, který Vám... celý článek »

50 KČ BONUS NA DOVOLENOU OD SMILE PARKING
25. 5. 2015

Plánujete právě Vaši letní dovolenou? Tým Smile Parking je již v plné síle připraven na další sezonu a i letos nabízí nejbezpečnější parkování u Letiště Praha. Jako dárek k Vaší dovolené jsme si pro každého z Vás připravili bonus ve výši 50 Kč !... celý článek »

Navštivte před odletem výstavu nejkreativnějších tiskových reklam!
21. 5. 2015

Chystáte se v nejbližších dnech do zahraničí s odletem z Letiště Václava Havla? Máme pro Vás tip jak naučně a zábavně strávit čas před odletem. Až do 5. června má veřejnost možnost zdarma si prohlédnout výstavu nejkreativnějších tiskových reklam, které byly... celý článek »

Prémiová autokosmetika NERTA
15. 5. 2015

Smile Parking je nejlépe zabezpečené parkoviště u pražského letiště Praha. K dispozici jsou jak venkovní plochy, tak kryté garáže. Celý objekt je nepřetržitě střežen kamerovým systémem, po obvodu celého parkoviště je plot s ostnatým drátem a infračervenými paprsky... celý článek »

Smile Parking podporuje Český Hokejový Tým!
15. 5. 2015

Mistrovství světa v ledním hokeji letos hostuje Česká republika v čele s reprezentačním týmem Vladimíra Růžičky. Již včera 14. 05. 2015, šest zápasů před koncem šampionátu padl rekord v návštěvnosti, který doposud drželo loňské mistrovství světa... celý článek »

Další Výhody!
31. 3. 2015

Parkoviště u pražského Letiště Smile Parking se nevyznačuje pouze úsměvem na tváři našeho týmu, ale také vděčností vůči svým loajálním zákazníkům. Právě proto, že si vážíme každého z nich, jsme si na novou sezonu připravili překvapení. Exkluzivně na klienty Smile... celý článek »

Partnerství s Ryanair
2. 3. 2015

Společnost Smile Parking již druhým rokem exkluzivně spolupracuje se světovou špičkou nízkonákladových leteckých dopravců, společnostmi EasyJet a Wizz Air. S radostí Vám oznamujeme, že jsme nově navázali partnerství také s leteckou společností Ryanair , která... celý článek »

Holiday World 2015
23. 2. 2015

Ve dnech 19. - 22. 02. 2015 proběhl v areálu holešovického Výstaviště v Praze 24. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World.  I letošní ročník byl pro tým Smile Parking, stejně jako ten minulý, velice úspěšný. S radostí jsme navštívili... celý článek »

Prodlužujeme partnerství se společností EasyJet!
30. 1. 2015

Jedna z největších nízkonákladových aerolinek EasyJet letos oslavila své 19. narozeniny. I my ve Smile Parking máme důvod k oslavě! Jsme pyšni, že jsme také v roce 2015 díky důvěře EasyJet v náš unikátní parkovací projekt mohli prodloužit... celý článek »

Poděkování za rok 2014
30. 12. 2014

Vážení přátelé, rádi bychom Vám poděkovali za velice úspěšný rok 2014. Vážíme si Vaší loajality a Vaše spokojenost u nás nadále zůstane na prvním místě. Náš tým má za sebou velice rušné období, během kterého jsme však stihli uskutečnit spoustu neuvěřitelných věcí.... celý článek »

Vánoční akce!
8. 12. 2014

Rozdáváme dárky! Společnost Smile Parking letos oslaví své druhé Vánoce! Rádi bychom Vám tímto poděkovali za uchování přízně po dobu dalšího roku naší existence a těšíme se na další spolupráci v roce nadcházejícím. Jako odměnu za Vaši loajalitu jsme pro Vás přichystali... celý článek »

Bohatý sirotek
22. 10. 2014

   Dne 22. 10. 2014 se zástupci naší společnosti zúčastní křtu kalendáře charitativního projektu s názvem „Bohatý sirotek“. Výtěžek z prodeje poputuje na vzdělání dětí z dětských domovů, konkrétně dětí z domova ve Stankově a domova Dolní... celý článek »

Partnerská spolupráce s T-Mobile
1. 8. 2014

S radostí Vás, naši vážení klienti, informujeme o spolupráci s předním českým operátorem T-Mobile. Pro všechny zákazníky, kteří využívají mobilní hlasové služby, T-Mobile připravil program slev a výhod „NA ŠIM PRO RADOST“. Během této časově omezené akce máte... celý článek »

Sky Parking Club
29. 5. 2014

    Vážení přátelé, s velkým potěšením Vám představujeme náš členský program Sky Parking Club. Našich klientů si velice vážíme a chceme jim to dokázat! Než abychom platili provize za drahé reklamy od jiných společností, rádi bychom se spolehli na... celý článek »

Ochranné plachty
3. 5. 2014

  Aby se Vaše vozidla u nás měla opravdu jako v bavlnce, nabízíme nyní ve Sky Parking nadstandartní službu pokrytí aut ochrannou plachtou. Tato služba je zdarma ke každému umytí vozidla u Sky Parking. Plachty jsou z vysoce kvalitního materiálu a chrání Váš... celý článek »

CCS
2. 5. 2014

 S radostí Vám oznamujeme novou spolupráci s firmou CCS Česká Společnost pro platební karty s.r.o., největším poskytovatelem tankovacích karet a služeb monitoringu firemních vozidel v České republice a střední Evropě. Využijte i Vy při Vaší další návštěvě... celý článek »

Zvýšení kapacity parkovacích míst
10. 4. 2014

 Dobrá zpráva pro naše klienty! Pro velký zájem jsme zvýšili kapacitu parkoviště Sky Parking o 100 parkovacích míst. Doposud jsme za naše služby obdrželi 97% pozitivních hodnocení.Pokud jste s našimi službami byli také spokojeni, podělte se o Váš zážitek se svými... celý článek »

Sky Transfer
1. 3. 2014

Sky Transfer Vážení přátelé, s velkým potěšením Vám představujeme naši sesterskou společnost Sky Transfer. Jedná se o unikátní službu transferu na letiště Praha, který poskytuje zaručeně nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu na trhu. Díky osobním, často velice... celý článek »

Czech Team na ZOH Soči
2. 2. 2014

I Sky Parking podporuje český tým na zimních olympijských hrách v Soči. Proto jsme se rozhodli nabídnout všem sportovcům po dobu konání ZOH parkováníu nás zcela zdarma! Aby se ani fanoušci necítili ošizeni, přichystali jsme pro ně překvapení. Zadejte při Vaší příští... celý článek »

Partnerství s EasyJet a Wizz Air
1. 2. 2014

Partnerství s EasyJet a Wizz Air Letecké společnosti EasyJet a Wizz Air se řadí mezi špičku světových nízkorozpočtových aerolinek. Jelikož my ve Sky Parking dbáme na spolupráci s těmi nejlepšími, uzavřeli jsme s výše uvedenými společnostmi exkluzivní... celý článek »

Veletrh Holiday World
23. 1. 2014

 Navštivte náš stánek Sky Parking na letošním, již 23. středoevropském veletrhu cestovního ruchu, který se koná od 20. do 23. 02. 2014 na výstavišti Praha Holešovice. Sky Parking je první společnost zaměřená na parkovací služby, která má možnost se tohoto úspěšného... celý článek »

Článek o Sky Parking na cestovatelském portálu „Hedvábná stezka“
1. 1. 2014

Článek o Sky Parking na cestovatelském portálu „Hedvábná stezka“   Dojmy ze Sky Parking: Parkování u letiště se službami, které jsou zatím v Čechách unikátní + SOUTĚŽ   Když jsem hledala pro své auto parkoviště u  Letiště Václava Havla ,... celý článek »

Vánoční charitativní maraton
1. 12. 2013

Společnost Sky Parking letos oslaví své první Vánoce! Tímto Vám děkujeme za Vaši přízeň po dobu prvního roku naší existence a těšíme se na další spolupráci v roce nadcházejícím. Jelikož jsou Vánoce svátky míru a náklonnosti, rozhodli jsme se využít tuto příležitost... celý článek »

iBod
30. 11. 2013

 Vážení přátele, rádi bychom Vás informovali o tom, že nyní u nás ve Sky Parking můžete využívat největšího programu zákaznických výhod nové generace – iBod. Za každých zaplacených celých 25 Kč Vám bude při placení na parkovišti připsán 1 iBod na Vaši kartu. Této... celý článek »

Spolupráce s GE Money Bank, Citibank
1. 11. 2013

Spojili jsme se se společností GE Money Bank, která pro své klienty nabízí věrnostní program bene+. Za každý nákup kreditní kartou GE Money Bank získáte odměnu. Také společnost Citibank má svůj věrnostní program – Citi Club. Sky Parking je nyní hrdý partner Citi Clubu.... celý článek »

Partnerská spolupráce s O2
1. 10. 2013

Navázali jsme exkluzivní spolupráci se společností O2, největším telekomunikačním operátorem na českém trhu, který provozuje téměř 8 000 000 mobilních a pevných linek. V rámci programu O2 extra výhody Vám přinášíme časově omezenou letní slevu 15% na... celý článek »

World Class Fitness
30. 9. 2013

 I nám ve Sky Parking záleží na tom, být fit. Také proto se naším novým partnerem stala síť fitness center World Class. Naše společná filozofie spočívá v poskytování nadstandartních služeb a unikátním přístupu k zákazníkům.  Využijte našeho... celý článek »

DreamCARD, SphereCARD
29. 8. 2013

 Jste držiteli slevových karet DreamCARD, či SphereCARD? Máme pro Vás skvělé zprávy! Nyní můžete výhody čerpat i při parkování u letiště a to pouze u nás ve SkyParking!Na členy programu DreamCARD čeká stálá 8% sleva na parkovací služby a členové programu SphereCARD se... celý článek »

Zabezpečení
1. 8. 2013

Společnost Sky Parking jako jediné parkoviště splňuje vysoké nároky důsledného zabezpečení pro Vaše vozidlo. Celý objekt je střežen desítkami HD kamer, které pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem po obvodu celého parkoviště je zajištěn infračerveným... celý článek »

Sky Parking Opening
15. 6. 2013

S radostí Vám představujeme Sky Parking – unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. Tento projekt vznikl z důvodu mezery na lokálním trhu. Postrádali jsme takovou společnost, která by nejen zprostředkovávala... celý článek »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace