PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Měníme název:
ze Sky Parkingu se stává Smile Parking

Jsme inovativní, moderní, přinášíme změny a stále pracujeme na zlepšování služeb pro naše klienty. Abychom umožnili další rozvoj společnosti, rádi bychom Vám prezentovali novou značku Smile Parking.

Díky úspěchům, kterých jsme i díky Vám dosáhli, plánujeme expanzi a mezinárodní projekt parkování u letiště „Smile Parking“.

Co to znamená pro Vás?

V rámci rozvoje parkování u letiště Václava Havla pro Vás připravujeme, již jako Smile Parking, spoustu novinek. Můžete se těšit na:

  • nová parkovací místa na zpevněném povrchu
  • nové HD kamery pro ještě vyšší bezpečnost Vašeho vozidla
  • urychlení check inu na parkovišti přes tablety
  • novinky pro naše vážené členy Smile Parking Clubu
  • ještě komfortnější a rychlejší transfer na letiště a zpět
  • připojení k Wi-Fi Internetu zdarma během transferu na/z letiště
  • nové uniformy a úsměv na tváři našeho týmu
  • nejmodernější automaty pro urychlení platebního procesu hotově nebo kartou

Důvod změny?

Od nové značky očekáváme schopnost lépe prezentovat parkování se zážitkem - Smile Parking jako moderní a dynamickou společnost.

V sousedních zemích má licenci Sky Parking již jiná společnost, a proto se z důvodu ochranné známky značka přejmenuje na Smile Parking.

Těšíme se, kam nás další rozvoj společnosti posune, a jsme poctěni, že nás na této cestě budete doprovázet.

Děkujeme za Vaši věrnost a rádi Vás opět s úsměvem přivítáme.
Váš Smile Parking Team

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace