PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Důvěřují nám

Spolupracujeme s

Pro partnery

Rozšiřte portfolio svých služeb a nabídněte Vašim zákazníkům parkování na Letišti Praha jako součást Vašich produktů.

Vaši klienti budou exkluzivními službami Smile Parking ohromeni a nebudou se již muset trápit zdlouhavou cestou k Terminálu hromadnou dopravou s těžkými zavazadly.

Vy jim nabídnete zaparkování jejich vozidla na vysoce zabezpečeném parkovišti Smile Parking a náš tým se o jejich vůz během dovolené postará jako o vlastní.

Nabízíme jednoduché řešení pro všechny cestovní kanceláře přes náš extranet. Parkovné zahrnuje službu Valet Parking.

Pokud máte o naši nabídku zájem, napište nám. Rádi Vám poskytneme veškeré informace a připravíme nabídku podle Vašich představ.

Kontakt:

Anne-Marie Mejzrová
Sales manager
Email: sales@smileparking.cz

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace