Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

Desinfekce vozu ozónem ZDARMA!
Interiér každého zaparkovaného auta důkladně vydesinfikujeme pomocí vyvíječe ozónu a následně vyvětráme. Z letiště tak pojedete v naprostém bezpečí.

Předání a vyzvednutí vozidla v době pandemie COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Jako bonus teď navíc nabízíme dezinfekci vozidel ozónem zdarma! Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Bezkontaktní předání vozidla (příjezd na letiště)

  1. Zaparkování na letišti Zaparkování na letišti
  2. Předání klíčů Předání klíčů
  3. Příjemný odlet Příjemný odlet
  4. Váš vůz přeparkujeme Váš vůz přeparkujeme
  5. Postaráme se o Vaše auto Postaráme se o Vaše auto

Bezkontaktní vyzvednutí vozidla

  1. Vozidlo Vás čeká na letišti Vozidlo Vás čeká na letišti
  2. Klíče máte v boxu Klíče máte v boxu
  3. Převzetí vozidla Převzetí vozidla
  4. Odjezd z garáže Odjezd z garáže

Názory a hodnocení zákazníků

35 206 recenzí celkem

95% zákazníků nás hodnotí pozitivně

Personál: 4.72
Valet parking: 4.7
Infinity lounge: 4.61
Mytí vozu / Služby: 4.19

Všech 35206 hodnocení zákazníků Smile Parkingu »

Radim Ř.

hodnoceno 17. 2. 2020

měl jsem objednanou variantu s vnějším umytím auta, při vyzvednutí auto nebylo umyté a správně tudíž ani mytí nebylo účtováno. Objednávka nebyla splněna a ani na to nebylo upozorněno. Když si personál dojede do TESCA pro chleba, tak ať nenechává doklad od nákupu v autě ... :-(
Personál
Valet parking
Mytí vozu

Simona L.

hodnoceno 16. 2. 2020

Buďte všichni tak příjemní jako pán, co měl službu 12.2. dopoledne a budete úplně nejlepší.
Personál
Valet parking
Mytí vozu

Parkování u letiště Václava Havla

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. S otevřením INFINITY travel center & lounge přímo na letišti Václava Havla v Praze všem klientům nabízíme možnost zaparkovat přímo na letišti! Přeparkování vozu na nedaleké sekundární parkoviště zajistí náš zkušený řidič. K dispozici pro vás máme venkovní plochy i kryté garáže.

Splňujeme vysoké nároky důsledného zabezpečení pro vaše vozidla. 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a jsme plně pojištěni.

Po příjezdu vám volitelně ručně vyčistíme a umyjeme vozidlo. Služby si můžete přiobjednat v průběhu rezervace či při příjezdu na letiště.

Valet parking je unikátní služba přímo na letišti Václava Havla. Neztrácejte čas hledáním parkoviště a transferem. Zaparkujte přímo na letišti, o ostatní se postaráme my! Navíc navštivte INFINITY travel center & lounge s možností občerstvení a internetu.

Vaše auto převezme zkušený řidič a bezpečně jej přeparkuje na parkoviště kousek za letištěm. Při příletu Vás bude auto opět čekat na letišti. Veškeré naše služby jsou plně pojištěny až do 3 000 000 Kč.

Cenu naší služby si můžete vypočítat přímo na našem rezervačním formuláři. V klidu vašeho domova můžete provést rezervaci. Zaplatit můžete při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.

Kde nás najdete?

Pojedete přímo na letiště Václava Havla Praha, bývalé letiště Ruzyně. Sjedete z R7 na letištní přivaděč. Držte se v levém pruhu, dle ukazatelů po červené značce na "Terminál 2 - Přílety".

Smile Parking Smile Parking Jakmile budete mít po levé ruce budovu hotelu COURTYARD Marriot, odbočíte vlevo na Parking T1+T2 a zastavíte před vchodem, který je označen Europort pasáž.

Do navigace si můžete zadat adresu Aviatická 1092/8, Praha.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace