Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč
Non-stop provoz
Zaparkujte přímo na letišti!
Automaty s občerstvením, internet.

Názory a hodnocení zákazníků

32 528 recenzí celkem

96% zákazníků nás hodnotí pozitivně

Personál: 4.73
Valet parking: 4.71
Infinity lounge: 4.62
Mytí vozu / Služby: 4.25

Všech 32528 hodnocení zákazníků Smile Parkingu »

Vladimír D.

hodnoceno 20. 9. 2019

Cena by mohla být příznivější
Personál
Valet parking
 

Rodika R.

hodnoceno 16. 9. 2019

nebylo by od věci, při předávání - vyzvednutí vozidla přistupovat k zákazníkovi tak, že zákazník je neznalý poměrů objektu. Nemusí zákazník vždy jasně chápat, že vozidlo se nachází např. v III. patře, stačilo by upřesnit, že vozidlo si vyzvedne...v patře a karta,kterou obdrží mu bude sloužit k otevření brány. Ano tyto informace jsem sice obdržela, ale až po té co jsem musela vypadat jako méně chápající, protože jsem se stále v podstatě na výše uvedené dotazovala. Byla bych nerada, kdyby tento příspěvek šel k tíži pracovníka. pouze je to konstatování pocitu, který mohl souviset s únavou. s pozdravem
Personál
Valet parking
 

Parkování u letiště Václava Havla

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. S otevřením INFINITY travel center & lounge přímo na letišti Václava Havla v Praze všem klientům nabízíme možnost zaparkovat přímo na letišti! Přeparkování vozu na nedaleké sekundární parkoviště zajistí náš zkušený řidič. K dispozici pro vás máme venkovní plochy i kryté garáže.

Splňujeme vysoké nároky důsledného zabezpečení pro vaše vozidla. 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a jsme plně pojištěni.

Po příjezdu vám volitelně ručně vyčistíme a umyjeme vozidlo. Služby si můžete přiobjednat v průběhu rezervace či při příjezdu na letiště.

Valet parking je unikátní služba přímo na letišti Václava Havla. Neztrácejte čas hledáním parkoviště a transferem. Zaparkujte přímo na letišti, o ostatní se postaráme my! Navíc navštivte INFINITY travel center & lounge s možností občerstvení a internetu.

Vaše auto převezme zkušený řidič a bezpečně jej přeparkuje na parkoviště kousek za letištěm. Při příletu Vás bude auto opět čekat na letišti. Veškeré naše služby jsou plně pojištěny až do 3 000 000 Kč.

Cenu naší služby si můžete vypočítat přímo na našem rezervačním formuláři. V klidu vašeho domova můžete provést rezervaci. Zaplatit můžete při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.

Kde nás najdete?

Pojedete přímo na letiště Václava Havla Praha, bývalé letiště Ruzyně. Sjedete z R7 na letištní přivaděč. Držte se v levém pruhu, dle ukazatelů po červené značce na "Terminál 2 - Přílety".

Smile Parking Smile Parking Jakmile budete mít po levé ruce budovu hotelu COURTYARD Marriot, odbočíte vlevo na Parking T1+T2 a zastavíte před vchodem, který je označen Europort pasáž.

Do navigace si můžete zadat adresu Aviatická 1092/8, Praha.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace