Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Naše služby

 1. Rezervace parkovacího místa

  Pokud máte zájem o rezervaci parkovacího místa, proveďte ji prosím prostřednictvím online rezervačního formuláře. Tento Vám automaticky zjistí počet dostupných míst a vypočítá cenu na konkrétní termín. Ihned po vyplnění rezervace obdržíte e-mailem potvrzení o rezervaci společně s podrobnými instrukcemi.

 2. Zabezpečení

  Vozidlo bude komplexně zabezpečeno. Fyzickou ostrahou, novými ploty s ostnatým drátem, infračervenými paprsky po obvodu celého parkoviště a desítkami kamer. To vše 24 hodin denně. Navíc jsme plně pojištěni.

 3. Doplňkové služby péče o vůz

  V případě zájmu je možné objednat doplňkové služby spojené s péčí o vůz. Smile Parking poskytuje venkovní mytí, čištění interiéru a tepování sedaček, vše na profesionální úrovni.

 4. Valet parking - zaparkujte přímo na letišti

  Nově nabízíme všem klientům zdarma službu Valet parkingu - přijedete svým vozem přímo na letiště, kde si auto převezme náš zkušený řidič. Vy jdete přímo na letiště, řidič vůz opatrně převeze na nedaleké sekundární parkoviště Smile Parking. Před Vaším příletem opět auto přeparkujeme na letiště, kde na vás bude připravené čekat. Ušetříte čas i peníze!

 5. Technická pomoc

  Pokud potřebujete dohustit pneumatiky nebo se vám po dobu parkování vybije baterie. Okamžitě vše řešíme. Pneumatiky dohustíme a vozidlo nastartujeme. Za každé situace jsme vám vždy ochotni vyjít vstříc.

Kde nás najdete?

Pojedete přímo na letiště Václava Havla Praha, bývalé letiště Ruzyně. Sjedete z R7 na letištní přivaděč. Držte se v levém pruhu, dle ukazatelů po červené značce na "Terminál 2 - Přílety".

Smile Parking Smile Parking Jakmile budete mít po levé ruce budovu hotelu COURTYARD Marriot, odbočíte vlevo na Parking T1+T2 a zastavíte před vchodem, který je označen Europort pasáž.

Do navigace si můžete zadat adresu Aviatická 1092/8, Praha.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace