Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

Naše služby

 1. Rezervace parkovacího místa

  Pokud máte zájem o rezervaci parkovacího místa, proveďte ji prosím prostřednictvím online rezervačního formuláře. Tento Vám automaticky zjistí počet dostupných míst a vypočítá cenu na konkrétní termín. Ihned po vyplnění rezervace obdržíte e-mailem potvrzení o rezervaci společně s podrobnými instrukcemi.

 2. Zabezpečení

  Vozidlo bude komplexně zabezpečeno. Fyzickou ostrahou, novými ploty s ostnatým drátem, infračervenými paprsky po obvodu celého parkoviště a desítkami kamer. To vše 24 hodin denně. Navíc jsme plně pojištěni.

 3. Doplňkové služby péče o vůz

  V případě zájmu je možné objednat doplňkové služby spojené s péčí o vůz. Smile Parking poskytuje venkovní mytí, čištění interiéru a tepování sedaček, vše na profesionální úrovni.

 4. Technická pomoc

  Pokud potřebujete dohustit pneumatiky nebo se vám po dobu parkování vybije baterie. Okamžitě vše řešíme. Pneumatiky dohustíme a vozidlo nastartujeme. Za každé situace jsme vám vždy ochotni vyjít vstříc.

Kde nás najdete?

Přijeďte v pohodlí a bezpečí vlastního vozidla přímo na letiště. Do navigace si zadejte adresu Aviatická 1092/8, Praha 6 – Ruzyně, 161 00. Při příjezdu do letištního areálu se držte v levém pruhu "Terminál 2 – přílety" a zajeďte přes závoru na parkoviště EUROPORT (T1+T2). Po průjezdu závorou prosím otevřete ONLINE CHECK-IN a obdržíte instrukce, kde zaparkovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace