Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Ochranné plachty

 Aby se Vaše vozidla u nás měla opravdu jako v bavlnce, nabízíme nyní ve Sky Parking nadstandartní službu pokrytí aut ochrannou plachtou. Tato služba je zdarma ke každému umytí vozidla u Sky Parking. Plachty jsou z vysoce kvalitního materiálu a chrání Váš vůz před UV zářením, nečistotou a nepříznivým počasí. V zimním období se také nebudete muset trápit škrábáním skel od nánosu zledovatělého sněhu. I díky desítkám bezpečnostních kamer a fyzické ostraze bude tedy Vaše vozidlo chráněno všemi možnými způsoby. Tak jako nabízíme individuální přístup pro Vás, ušili jsme i pro Vaše vozy plachty na míru podle typu Vašeho automobilu. Využijte nyní ještě kvalitnějších služeb parkování u letiště v plném rozsahu a nechte sebe i Váš vůz hýčkat. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace