Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Sky Parking Club

   Vážení přátelé, s velkým potěšením Vám představujeme náš členský program Sky Parking Club. Našich klientů si velice vážíme a chceme jim to dokázat! Než abychom platili provize za drahé reklamy od jiných společností, rádi bychom se spolehli na Vaše doporučení a investovali takto ušetřené náklady do Vás. Jakožto člen věrnostního programu společnosti Sky Parking získáte při každé rezervaci místa parkování u letiště Václava Havla kredit ve výši 10% na Vaši další objednávku. Byli jste s našimi službami spokojeni? Řekněte o nás Vašim známým či kolegům a získejte dalších 10% z každé jejich zaplacené částky. Staňte se SILVER, GOLD nebo PLATINUM členem a těšte se na spousty dalších výhod!  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace