Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Poděkování za rok 2014


Vážení přátelé, rádi bychom Vám poděkovali za velice úspěšný rok 2014.

Vážíme si Vaší loajality a Vaše spokojenost u nás nadále zůstane na prvním místě.

Náš tým má za sebou velice rušné období, během kterého jsme však stihli uskutečnit spoustu neuvěřitelných věcí.

Kapacitu parkoviště jsme zvýšili o 100 parkovacích míst, navázali jsme spolupráci s mnoha významnými partnery, jakými jsou například mezinárodní letecká společnost EasyJet, či přední čeští operátoři O2 a T-Mobile.

Zároveň jsme také podporovali charitativní organizaci Bohatý Sirotek a v neposlední řadě změnili název společnosti ze Sky Parking na Smile Parking.

To vše především s 97% spokojeností Vás, jakožto našich ctěných zákazníků. A to je pro nás to nejdůležitější! V roce 2015 se můžete těšit na spoustu dalších novinek, které pro Vás připravujeme.

S přáním všeho nejlepšího do nového roku,
Váš tým Smile Parking 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace