Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Další Výhody!

Parkoviště u pražského Letiště Smile Parking se nevyznačuje pouze úsměvem na tváři našeho týmu, ale také vděčností vůči svým loajálním zákazníkům. Právě proto, že si vážíme každého z nich, jsme si na novou sezonu připravili překvapení. Exkluzivně na klienty Smile Parking čeká na Letišti spousta výhod! Před odletem, či po příletu se tak můžete osvěžit například 100% ovocným, či zeleninovým džusem v Nude Fresh & Juicy s 50% slevou, nebo si vychutnat výbornou kávu s výhledem přímo na runway v Pause Café - taktéž o polovinu levněji. Kavárna Starbucks si pro Vás připravila akci 1+1 na jakýkoliv nápoj a brzy se budete moci těšit na spousty dalších výhod. Parkoviště u pražského Letiště Václava Havla Smile Parking poskytuje nadstandardní služby spojené s parkováním a péčí o vůz. Děkujeme, že jste s námi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace