Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Smile Parking podporuje Český Hokejový Tým!

Mistrovství světa v ledním hokeji letos hostuje Česká republika v čele s reprezentačním týmem Vladimíra Růžičky. Již včera 14. 05. 2015, šest zápasů před koncem šampionátu padl rekord v návštěvnosti, který doposud drželo loňské mistrovství světa v Minsku. I tímto se tak znovu dokázalo, že Češi prostě hokej milují a tým Smile Parking samozřejmě s nimi. V rámci pravidelného team buildingu se i náš „manšaft“ podíval na jeden z pražských zápasů v O2 aréně ve Vysočanech. Díky tomuto neopakovatelnému zážitku jsme nejen načerpali síly, ale také inspiraci od energických hráčů pro nadcházející letní sezonu v Tuchoměřicích. Pokud jste si, třeba ke včerejší výhře českého týmu ve čtvrtfinále proti Finsku nadělili dovolenou, či výlet do zahraničí, nezapomeňte si ještě dnes zarezervovat Vaše místo na nejlepším parkovišti u letiště Praha. Letní prázdniny se rychle blíží a s ní se i rychle plní kapacita parkoviště. Tým Smile Parking se těší na Vaši návštěvu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace