Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Navštivte před odletem výstavu nejkreativnějších tiskových reklam!

Chystáte se v nejbližších dnech do zahraničí s odletem z Letiště Václava Havla? Máme pro Vás tip jak naučně a zábavně strávit čas před odletem. Až do 5. června má veřejnost možnost zdarma si prohlédnout výstavu nejkreativnějších tiskových reklam, které byly v letech 2011-2014 oceněny na Cannes Lions International Festival of Creativity. Expozice nese název „KREATIVITA? V tisku na ní záleží“ a naleznete ji v odletové hale terminálu 2. Inspirativní výstava skýtá 35 panelů s díly z různých kategorií. Těšit se můžete na různé prezentace od automobilů až po inzeráty, které nabádají k sociální odpovědnosti. Některé vystavované práce jsou koncipovány jako vtipné, jiné zase nutí k delšímu zamyšlení. Mimo jiné si můžete prohlédnout také vítěze 4 posledních ročníků hlavní ceny „Grand Prix“. Nezapomeňte si ještě dnes objednat parkovací místo na nejbezpečnějším parkovišti u letiště Praha. Garantujeme vynikající poměr ceny a kvality a rychlý odvoz na letiště. Budete tak mít dostatečný čas se kulturně obohatit, nebo se výhodně občerstvit díky našemu exkluzivnímu partnerství s mnoha podniky na Letišti Václava Havla jako například Subway, Starbucks, či Pause Café.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace