Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

PŘEDÁNÍ A VYZVEDNUTÍ VOZIDLA V DOBĚ PANDEMIE COVID-19

S ohledem na aktuální situaci týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19) jsme přizpůsobili proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abychom ochránili jak Vás, tak naše zaměstnance. Nejen že tak co nejvíce zamezíme osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlíme proces odbavení a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Češi vlastní více než 5 milionů aut!

Dle Sdružení automobilového průmyslu se v České republice v první polovině roku 2015 zvedl počet registrovaných osobních vozidel o více než 160 000, tímto tak byla poprvé v historii pokořena hranice 5 milionů. Nejoblíbenější značkou českých řidičů je stále Škoda, nadále její sesterská značka Volkswagen, Renault, Peugeot, či například německý Opel. Zároveň s množstvím registrovaných vozidel se zvýšil také jejich průměrný věk, který nyní činí 14,73 let. Zároveň s osobními automobily byl zaznamenán také nárůst počtu registrovaných užitkových vozidel a motocyklů.  U těchto patří mezi nejoblíbenější značky Jawa, ČZ a Honda. Jste jedním ze šťastných vlastníků čtyřkolového miláčka? Přemýšlíte kam ho umístit během Vaší letní dovolené v zahraničí? Zarezervujte si ještě dnes Vaše místo na exkluzivním parkovišti u Letiště Praha Smile Parking. Kromě perfektního zabezpečení, osobního přístupu k zákazníkům a spolehlivosti nabízí Smile Parking navíc služby ručního mytí a čištění vozu. Po dovolené se tak můžete vrátit takřka do nového!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace