Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč

Už jen 100 dní do EURA16!

Přesně za 100 dní bude zahájena fotbalová událost roku - Mistrovství Evropy ve fotbale. Přesně za 7 dní bude také zahájen prodej vstupenek.
Pokud patříte mezi sportovní nadšence a vášnivé cestovatele, neměli byste si tuto slávu nechat ujít. 
Euro se letos koná v romantické Francii a svou účast si tradičně vybojoval také český tým. Ať už mistrovství plánujete navštívit s partou kamarádů, nebo třeba jen s Vaší drahou polovičkou, nezapomeňte si s předstihem zarezervovat nejen letenky a hotel, ale také parkování u Letiště Václava Havla. 
Využijte jedinečné služby VALET PARKING a jeďte pohodlně Vaším vozem přímo na letiště. Zde si od Vás náš profesionální pracovník převezme vůz, sepíše s Vámi předávací protokol a Vy si můžete ještě před odletem vychutnat čerstvě praženou kávu, vytisknout si palubní vstupenky, nebo si třeba nechat zabalit zavazadlo ochrannou fólií - to vše zdarma! Kromě toho si také po dobu Vaší nepřítomnosti můžete nechat ručně umýt exteriér, nebo vyčistit, či vytepovat interiér Vašeho vozidla a vrátit se tak do zcela nového.
Postaráme se o to, aby Vaše cestování bylo ještě příjemnější.
P.s.: ČEŠI DO TOHO!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace