Volejte: 725 120 021

Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Obsazeno, volejte
Dní:
Cena celkem:  Kč
Schématická mapa Smile Parkingu
Vánoce s úsměvem

Naše výhody

Exkluzivní služby v ceně parkovného:

YouTube video
  1. Rezervace parkovacího místa
  2. Ruční umytí vozidla *
  3. Zakrytí vozidla kvalitní UV odolnou plachtou *
  4. Transfer k terminálům a zpět ZDARMA
  5. 24 hodinový unikátní zabezpečovací systém

*) Pouze Garážové VIP parkování.

Parkování u letiště Václava Havla

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. VIP parkoviště se nachází v blízkosti Letiště Václava Havla (dříve letiště Praha Ruzyně). K dispozici pro vás máme venkovní plochy i kryté garáže.

Splňujeme vysoké nároky důsledného zabezpečení pro vaše vozidla. 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a jsme plně pojištěni.

Po příjezdu vám ručně vyčistíme a umyjeme vozidlo a pokryjeme speciální plachtou, která bezpečně chrání před UV zářením, prachem, deštěm nebo sněhem. Dotankujeme nádrž, dohustíme pneumatiky a dobijeme baterii. A cena? Stále stejná.

Luxusní a nejmodernější mikrobusy Mercedes-Benz, čekají, až vás s plně klimatizovaným interiérem a na pohodlných kožených sedačkách odvezou přímo na letiště. Zaparkujete a do 6 minut vás dopravíme naším mikrobusem přímo na letiště. Po vašem návratu zpět zdarma zavoláte na 725 120 021 a mikrobus bude s dostatečným časovým předstihem přistaven na letišti.

Cenu naší služby si můžete vypočítat přímo na našem rezervačním formuláři. V klidu vašeho domova můžete provést rezervaci a platbu online bankovním převodem nebo kreditní/debetní kartou. Přijímáme i hotovost a platbu kreditní kartou na místě po vašem příletu.

Novinky u Smile Parkingu

Rozdáváme dárky! Společnost Smile Parking letos oslaví své druhé Vánoce! Rádi bychom Vám tímto poděkovali za uchování přízně po dobu dalšího roku naší existence a těšíme se na další spolupráci v roce nadcházejícím. Jako odměnu za Vaši loajalitu jsme pro Vás přichystali překvapení. Byli jste s našimi službami spokojeni? Na Vašem doporučení nám záleží! Představte svým známým, či kolegům náš věrnostní program Smile Parking Club a získejte nyní ještě atraktivnější výhody! Za každé tři Vámi pozvané a zaregistrované přátele obdržíte od nás jako dárek profesionální ruční mytí nebo čištění interiéru Vašeho vozu v hodnotě 299 Kč zdarma k Vašemu příštímu parkování ve Smile Parking! Za každé čtyři pozvané Vámi pozvané a zaregistrované přátele obdržíte od nás jako dárek službu valet parking v hodnotě 399 Kč zdarma k Vašemu příštímu parkování ve Smile Parking! Za každých pět Vámi pozvaných a zaregistrovaných přátel pak od nás obdržíte jako dárek tepování celého vozu včetně čištění interiéru a venkovního ručního mytí v hodnotě 798 Kč zdarma k Vašemu příštímu parkování ve Smile Parking! Dopřejte i Vašemu vozidlu před Vánočními svátky a vstupem do nového roku trochu odpočinku a hýčkání. Tato jedinečná akce je časově omezená a trvá pouze od 8. 12. 2014 do 8. 1. 2015, tak neváhejte a sdílejte! Smile Parking team Vám přeje krásné prožití svátků a doufá, že i nadále budete využívat exkluzivních parkovacích služeb u Letiště Václava Havla, nyní navíc s úsměvem!     
   Dne 22. 10. 2014 se zástupci naší společnosti zúčastní křtu kalendáře charitativního projektu s názvem „Bohatý sirotek“. Výtěžek z prodeje poputuje na vzdělání dětí z dětských domovů, konkrétně dětí z domova ve Stankově a domova Dolní Počernice. Naše společnost podporuje tento charitativní projekt již od října roku 2013. Kromě finančních příspěvků a darů při „Vánočním charitativním maratonu“ a jiných dobročinných akcích, také formou vzdělávacích seminářů, kde pravidelně přednáší majitel firmy Sky Parking, pan Temur Rakhimov. Cílem těchto seminářů je zvýšit finanční gramotnost našeho národa a zároveň podpořit dobrou věc. Vzdělávejte se a zároveň pomáhejte! Společnost Sky Parkingzprostředkovává jedinečné služby parkování u letiště Václava Havla s profesionálním přístupem ke klientům a nadstandartními službami pro Vaše vozidla. Proto podporujeme právě charitativní organizaci Bohatý sirotek s inovativním cílem podpořit dobrou věc.   
S radostí Vás, naši vážení klienti, informujeme o spolupráci s předním českým operátorem T-Mobile. Pro všechny zákazníky, kteří využívají mobilní hlasové služby, T-Mobile připravil program slev a výhod „NAŠIM PRO RADOST“. Během této časově omezené akce máte možnost získat výjimečnou slevu ve výši 15% na služby poskytované společností Sky Parking. Nabídka platí do 30. 11. 2014. Díky partnerské dohodě se tak můžete těšit na další speciální promo akce, slevy apod. Využijte našich unikátních služeb v oblasti parkování u pražského letiště Václava Havla. Náš profesionálně vyškolený tým se na Vás těší!
   Vážení přátelé, s velkým potěšením Vám představujeme náš členský program Sky Parking Club. Našich klientů si velice vážíme a chceme jim to dokázat! Než abychom platili provize za drahé reklamy od jiných společností, rádi bychom se spolehli na Vaše doporučení a investovali takto ušetřené náklady do Vás. Jakožto člen věrnostního programu společnosti Sky Parking získáte při každé rezervaci místa parkování u letiště Václava Havla kredit ve výši 10% na Vaši další objednávku. Byli jste s našimi službami spokojeni? Řekněte o nás Vašim známým či kolegům a získejte dalších 10% z každé jejich zaplacené částky. Staňte se SILVER, GOLD nebo PLATINUM členem a těšte se na spousty dalších výhod!  
 Aby se Vaše vozidla u nás měla opravdu jako v bavlnce, nabízíme nyní ve Sky Parking nadstandartní službu pokrytí aut ochrannou plachtou. Tato služba je zdarma ke každému umytí vozidla u Sky Parking. Plachty jsou z vysoce kvalitního materiálu a chrání Váš vůz před UV zářením, nečistotou a nepříznivým počasí. V zimním období se také nebudete muset trápit škrábáním skel od nánosu zledovatělého sněhu. I díky desítkám bezpečnostních kamer a fyzické ostraze bude tedy Vaše vozidlo chráněno všemi možnými způsoby. Tak jako nabízíme individuální přístup pro Vás, ušili jsme i pro Vaše vozy plachty na míru podle typu Vašeho automobilu. Využijte nyní ještě kvalitnějších služeb parkování u letiště v plném rozsahu a nechte sebe i Váš vůz hýčkat. 
 S radostí Vám oznamujeme novou spolupráci s firmou CCS Česká Společnost pro platební karty s.r.o., největším poskytovatelem tankovacích karet a služeb monitoringu firemních vozidel v České republice a střední Evropě. Využijte i Vy při Vaší další návštěvě Sky Parking platbu Vaší CCS kartou. Nejenže poskytujeme bezkonkurenční služby týkající se parkování na pražském Letiště Václava Havla, ale neustále se snažíme přijít na nové způsoby, jakVám zpříjemnit a zjednodušit cesty do zahraničí. Těšte se na další novinky!  
 Dobrá zpráva pro naše klienty! Pro velký zájem jsme zvýšili kapacitu parkoviště Sky Parking o 100 parkovacích míst. Doposud jsme za naše služby obdrželi 97% pozitivních hodnocení.Pokud jste s našimi službami byli také spokojeni, podělte se o Váš zážitek se svými přáteli a kolegy, pro každého se najde parkovací místo. Nezapomeňte, že pokud se zdarma zaregistrujete do našeho členského klubu Sky Parking Club, získáte z každé zaplacené částky Vašeho přítele 10% formou kreditů. Tyto kredity pak můžete používat k zaplacení našich služeb. Sky Parking – nejlepší parkování u letiště se stále rozrůstá!
Sky Transfer Vážení přátelé, s velkým potěšením Vám představujeme naši sesterskou společnost Sky Transfer. Jedná se o unikátní službu transferu na letiště Praha, který poskytuje zaručeně nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu na trhu. Díky osobním, často velice nepříjemným zkušenostem, jsme si vědomi mezery na tomto trhu. Rozhodli jsme se ji proto vyplnit námi poskytovanými, vysoce kvalitními službami. Zažijte transfer luxusní limuzínouAudi A6 při příletu / odletu z pražského letiště Václava Havla a to za fixní cenu z Prahy i zpět!Cena je včetně DPH a stejná z jakéhokoliv místa v Praze. Garantujeme stejnou kvalitu vozidel, řidiče hovořící cizími jazyky a včasnou přepravu pro Vás a Vaše spolucestující. Sky Transfer je sesterská společnost firmy Sky Parking, která zprostředkovává jedinečné služby parkování u pražského letiště Václava Havla s profesionálním přístupem ke klientům a nadstandartními službami pro Vaše vozidla, to vše za bezkonkurenční ceny.   
I Sky Parking podporuje český tým na zimních olympijských hrách v Soči. Proto jsme se rozhodli nabídnout všem sportovcům po dobu konání ZOH parkováníu nás zcela zdarma! Aby se ani fanoušci necítili ošizeni, přichystali jsme pro ně překvapení. Zadejte při Vaší příští rezervaci na stránkách Sky Parking promo kód CZECHTEAM14 a těšte se na zvýhodněné ceny našich unikátních služeb. Například VIP garážové parkování, které zahrnuje ruční venkovní umytí vozidla a zakrytí vozidla UV odolnou plachtou. Těšíme se na Vás, Czech team Sky Parking.
Partnerství s EasyJet a Wizz Air Letecké společnosti EasyJet a Wizz Air se řadí mezi špičku světových nízkorozpočtových aerolinek. Jelikož my ve Sky Parking dbáme na spolupráci s těmi nejlepšími, uzavřeli jsme s výše uvedenými společnostmi exkluzivní partnerské dohody. Tato dohoda vznikla na základě výběrového řízení, které jsme vyhráli díky vysoké kvalitě služeb parkování u letiště Václava Havla. Pro Vás, jako naše vážené klienty to při využití aerolinek EasyJet a Wizz Air znamená zvýhodněné ceny za naše služby. Například u společnosti EasyJet můžete tedy spojit rezervaci levné letenky s výhodnou cenou parkování u nás. Společnost Sky Parking zprostředkovávající služby spojené s parkováním u letiště se těší na Vaši návštěvu.
 Navštivte náš stánek Sky Parking na letošním, již 23. středoevropském veletrhu cestovního ruchu, který se koná od 20. do 23. 02. 2014 na výstavišti Praha Holešovice. Sky Parking je první společnost zaměřená na parkovací služby, která má možnost se tohoto úspěšného veletrhu zúčastnit. A to proto, že neposkytujeme pouze služby, ale i zážitky. Každá dovolená začíná již cestou na letiště, zpříjemněte si tak tu svoji s naší společností. Nejen, že budete mít možnost se dozvědět vše o naší firmě, která nabízí exkluzivní a bezkonkurenční parkování u pražského letiště Václava Havla, ale máme pro Vás přichystaná i mnohá překvapení! Můžete se mimo jiné těšit na dárky a tombolu s hodnotnými cenami. Návštěvníkům veletrhu 
Článek o Sky Parking na cestovatelském portálu „Hedvábná stezka“   Dojmy ze Sky Parking: Parkování u letiště se službami, které jsou zatím v Čechách unikátní + SOUTĚŽ   Když jsem hledala pro své auto parkoviště u Letiště Václava Havla, které by splňovalo moje požadavky, hned jsem narazila na SkyParking. Na webových stránkách, kde jsem udělala online rezervaci, mi slibovali: Transfer k terminálu zdarma, několikastupňové zabezpečení, umytí vozidla přímo v areálu parkingu, zakryti auta plachtou a nadstandardní služby. Rozhodla jsem se tedy úroveň služeb otestovat.
Byla jsem v den odletu na cestu překvapena, když mi zavolal přímo ředitel společnosti, aby se ujistil, že napoprvé najdu cestu. Cesta byla snadná, vyjela jsem z Exitu č. 5 z R7, ze směru Praha a je to hned odbočka vpravo směr Tuchoměřice, potom vpravo směr Tuchoměřice, kde je vidět logo Sky Parking. Umyté a vyfocené Měla jsem rezervované 7 dní Garážového VIP parkování, které zahrnovalo: ruční venkovní umytí vozidla, zakrytí auta kvalitní UV odolnou plachtou, převoz mezi parkovištěm a terminálem luxusní Sky Limousine Mercedes-Benz, pomoc se zavazadly – což jsem opravdu jako žena ocenila vzhledem k tomu, že jsem cestovala sama. Dohuštění pneumatik – nevyužila jsem. Akce pro čtenáře HedvabneStezky.cz: Sky Parking je unikátní parkovací projekt. VIP parkoviště se nachází v blízkosti Letiště Václava Havla. K dispozici jsou parkovací venkovní plochy i kryté garáže. Čtenářům Hedvábná stezka nabízíme speciální slevu 100 Kč na extra služby - Ruční venkovní mytí, Tepování vozidla (sedačky, prostor pro nohy a kufr) vč. čištění interiéru. Více informací o nabídce naleznete na Sky Parking. Promo kód: Hedvábná stezka. Auto mi nafotili, jako když si půjčuji automobil a autopůjčovně a sepsali se mnou předávací protokol. Musím uznat, že mě to příjemně překvapilo a byla jsem hned klidnější. Na stránkách jsem zjistila, že poskytují také venkovní parkování za opravdu bezkonkurenční cenu, ale preferuji mít auto pod střechou. Lze připlatit ještě za další služby: Ruční venkovní mytí, tepování vozidla - vše přímo v areálu parkoviště. Jediné negativum, které jsem našla, je to, že parkoviště není úplně na letišti, to by bylo perfektní. V recepci, kde jsem platila je k dispozici voda. Možná bych uvítala i kávu. Tuto zpětnou vazbu jsem také zmínila personálu, ty mě překvapili tím, že prý každý měsíc něco zlepšují. Předávají prý komentáře klientů vedení a hodně věcí se prý realizuje. Auto přistavené až k terminálu Za opravdu výjimečnou považuji službu Valet - odvoz a přistavení vozidla k terminálu. Nechcete se zdržovat parkováním vozidla? Převezmou vůz před terminálem a stejně tak vám ho zpět předají přistavený před terminál. Je to pohodlné hlavně pro rodiny s dětmi. Určitě služeb využiju vždy, když budu někam cestovat. Ceny jsou výhodné na krátké a delší parkování. Navíc nabízí věrnostní program Sky Parking Club, kdy dostanu 10% kredit na další využití služeb. Jako bonus, když doporučím jejich služby přátelům, tak ještě získávám dalších 10% - tomu říkám dobrý marketing. Služby Sky Parking mohu doporučit.
Soutěž o 1 x  mytí vozidla zdarma k parkování na jakýkoliv počet dní
Každý, kdo zašle odpověď, souhlasí s tím, že jeho email zařadíme do databáze pro zasílání nejzajímavějších cestovatelských novinek odesílaných cca 1x měsíčně. Svůj email může z databáze kdykoliv odhlásit.  
Společnost Sky Parking letos oslaví své první Vánoce! Tímto Vám děkujeme za Vaši přízeň po dobu prvního roku naší existence a těšíme se na další spolupráci v roce nadcházejícím. Jelikož jsou Vánoce svátky míru a náklonnosti, rozhodli jsme se využít tuto příležitost pro dobrou věc. Tento rok podpoří naše firma tři dětské nadace. Za každý nový like, který do 20. prosince 2013 přibyde na naší Facebookové stránce, darujeme 3kč. Přejeme Vám poklidné a příjemné prožití vánočních svátků a doufáme, že i nadále budete využívat exkluzivních služeb parkování u letiště Václava Havla.
 Vážení přátele, rádi bychom Vás informovali o tom, že nyní u nás ve Sky Parking můžete využívat největšího programu zákaznických výhod nové generace – iBod. Za každých zaplacených celých 25 Kč Vám bude při placení na parkovišti připsán 1 iBod na Vaši kartu. Této výhody můžete využít i opačným způsobem, tedy použít Vaše iBody k zaplacení Vámi využitých služeb. Sky Parking team je nyní jedním z prvních a exkluzivních členů programu iBod. Těšíme se na Vaši návštěvu našeho VIP parkoviště na pražském Letišti Václava Havla. 
Spojili jsme se se společností GE Money Bank, která pro své klienty nabízí věrnostní program bene+. Za každý nákup kreditní kartou GE Money Bank získáte odměnu. Také společnost Citibank má svůj věrnostní program – Citi Club. Sky Parking je nyní hrdý partner Citi Clubu. Co to znamená pro Vás? Při platbě jednou z výše uvedených karet získáte od nás 10% slevu na námi poskytované služby. Jste klientem jedné z uvedených bank a hledáte parking u letiště? Využijte našich exkluzivních služeb spojených s parkováním u pražského letiště Václava Havla nyní za ještě výhodnější ceny. Těšíme se na Vás! 
Navázali jsme exkluzivní spolupráci se společností O2, největším telekomunikačním operátorem na českém trhu, který provozuje téměř 8 000 000 mobilních a pevných linek. V rámci programu O2 extra výhody Vám přinášíme časově omezenou letní slevu 15% na parkování u letiště Václava Havla. Díky partnerské dohodě se tak můžete těšit na další speciální promo akce, slevy apod. Využijte našich unikátních služeb v oblasti parkování u pražského letiště Václava Havla. Náš profesionálně vyškolený tým se na Vás těší!
 I nám ve Sky Parking záleží na tom, být fit. Také proto se naším novým partnerem stala síť fitness center World Class. Naše společná filozofie spočívá v poskytování nadstandartních služeb a unikátním přístupu k zákazníkům.  Využijte našeho exkluzivního parkování u letiště a po dobu Vaší nepřítomnosti nechte náš zkušený tým Vaše vozidlo hýčkat. Svému tělu pak ve World Class Fitness dopřejte to samé a do 30. 09. 2013 dokonce za zvýhodněné ceny členství. Buďte fit se Sky Parking!  
 Jste držiteli slevových karet DreamCARD, či SphereCARD? Máme pro Vás skvělé zprávy! Nyní můžete výhody čerpat i při parkování u letiště a to pouze u nás ve SkyParking!Na členy programu DreamCARD čeká stálá 8% sleva na parkovací služby a členové programu SphereCARD se můžou těšit na 10% slevu po zadání promo kódu SPHERE při rezervaci na webových stránkách Sky Parking. Neváhejte využít výhod, které Vám náleží a našich unikátních služeb, které si zasloužíte! Rád Vás uvítá tým Sky Parking, který nabízí jedinečné parkování se zážitkem na letišti Praha.
Společnost Sky Parking jako jediné parkoviště splňuje vysoké nároky důsledného zabezpečení pro Vaše vozidlo. Celý objekt je střežen desítkami HD kamer, které pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem po obvodu celého parkoviště je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušením. Kromě toho kontroluje celý pozemek fyzická ostraha a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme také plně pojištěni. Nemusíte tak mít žádné obavy týkající se zabezpečení Vašeho vozidla, mysleli jsme na vše. Využijte služeb unikátního projektu v oblasti parkování na letišti Václava Havla.

S radostí Vám představujeme Sky Parking – unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. Tento projekt vznikl z důvodu mezery na lokálním trhu. Postrádali jsme takovou společnost, která by nejen zprostředkovávala služby spojené s parkováním u letiště, ale aby také zajistila, že tyto služby budou pro klienta skutečným zážitkem. Jak jistě ze zkušenosti víte, každá dovolená, či pracovní cesta začíná již cestou na letiště. Váš zážitek z pobytu v zahraničí je podmíněn také rozpoložením, v jakém se na tuto cestu vydáte. Exkluzivní parkoviště Sky Parking, nacházející se v bezprostřední blízkosti Letiště Václava Havla (dříve Letiště Praha Ruzyně) Vám může zaručit jak profesionalitu, tak absolutní komfort pro Vás i Vaše vozidlo. K dispozici máme jak venkovní parkovací plochu, tak kryté garáže. Jako jediné parkoviště na trhu nabízíme také nadstandartní služby jako ruční mytí vozu, čištění a tepování interiéru, v případě potřeby také dotankování nádrže, či dobití autobaterie. To vše za bezkonkurenční ceny. Parkoviště momentálně skýtá 200 parkovacích míst, již teď však počítáme s potencionálním zvýšením kapacity. Samozřejmostí je transfer z parkoviště na letiště a zpět luxusní Sky Limousine Mercedes-Benz, zcela zdarma. Vyzkoušejte i Vy unikátní služby parkování u Letiště Václava Havla a přesvědčte se, že i za standartní ceny se Vám dostane nadstandartního přístupu. Těšíme se na Vás!

Kde nás najdete?