Volejte: 725 120 021

Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Obsazeno, volejte
Dní:
Cena celkem:  Kč
Schématická mapa Smile Parkingu

Naše výhody

Exkluzivní služby v ceně parkovného:

YouTube video
  1. Rezervace parkovacího místa
  2. Ruční umytí vozidla *
  3. Zakrytí vozidla kvalitní UV odolnou plachtou *
  4. Transfer k terminálům a zpět ZDARMA
  5. 24 hodinový unikátní zabezpečovací systém

*) Pouze Garážové VIP parkování.

Parkování u letiště Václava Havla

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. VIP parkoviště se nachází v blízkosti Letiště Václava Havla (dříve letiště Praha Ruzyně). K dispozici pro vás máme venkovní plochy i kryté garáže.

Splňujeme vysoké nároky důsledného zabezpečení pro vaše vozidla. 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a jsme plně pojištěni.

Po příjezdu vám ručně vyčistíme a umyjeme vozidlo a pokryjeme speciální plachtou, která bezpečně chrání před UV zářením, prachem, deštěm nebo sněhem. Dotankujeme nádrž, dohustíme pneumatiky a dobijeme baterii. A cena? Stále stejná.

Luxusní a nejmodernější mikrobusy Mercedes-Benz, čekají, až vás s plně klimatizovaným interiérem a na pohodlných kožených sedačkách odvezou přímo na letiště. Zaparkujete a do 6 minut vás dopravíme naším mikrobusem přímo na letiště. Po vašem návratu zpět zdarma zavoláte na 725 120 021 a mikrobus bude s dostatečným časovým předstihem přistaven na letišti.

Cenu naší služby si můžete vypočítat přímo na našem rezervačním formuláři. V klidu vašeho domova můžete provést rezervaci a platbu online bankovním převodem nebo kreditní/debetní kartou. Přijímáme i hotovost a platbu kreditní kartou na místě po vašem příletu.

Novinky u Smile Parkingu

Jedna z největších nízkonákladových aerolinek EasyJet letos oslavila své 19. narozeniny. I my ve Smile Parking máme důvod k oslavě! Jsme pyšni, že jsme také v roce 2015 díky důvěře EasyJet v náš unikátní parkovací projekt mohli prodloužit... celý článek »
Vážení přátelé, rádi bychom Vám poděkovali za velice úspěšný rok 2014. Vážíme si Vaší loajality a Vaše spokojenost u nás nadále zůstane na prvním místě. Náš tým má za sebou velice rušné období, během kterého jsme však stihli uskutečnit spoustu neuvěřitelných věcí.... celý článek »
Rozdáváme dárky! Společnost Smile Parking letos oslaví své druhé Vánoce! Rádi bychom Vám tímto poděkovali za uchování přízně po dobu dalšího roku naší existence a těšíme se na další spolupráci v roce nadcházejícím. Jako odměnu za Vaši loajalitu jsme pro Vás přichystali... celý článek »
   Dne 22. 10. 2014 se zástupci naší společnosti zúčastní křtu kalendáře charitativního projektu s názvem „Bohatý sirotek“. Výtěžek z prodeje poputuje na vzdělání dětí z dětských domovů, konkrétně dětí z domova ve Stankově a domova Dolní... celý článek »
S radostí Vás, naši vážení klienti, informujeme o spolupráci s předním českým operátorem T-Mobile. Pro všechny zákazníky, kteří využívají mobilní hlasové služby, T-Mobile připravil program slev a výhod „NA ŠIM PRO RADOST“. Během této časově omezené akce máte... celý článek »
    Vážení přátelé, s velkým potěšením Vám představujeme náš členský program Sky Parking Club. Našich klientů si velice vážíme a chceme jim to dokázat! Než abychom platili provize za drahé reklamy od jiných společností, rádi bychom se spolehli na... celý článek »
  Aby se Vaše vozidla u nás měla opravdu jako v bavlnce, nabízíme nyní ve Sky Parking nadstandartní službu pokrytí aut ochrannou plachtou. Tato služba je zdarma ke každému umytí vozidla u Sky Parking. Plachty jsou z vysoce kvalitního materiálu a chrání Váš... celý článek »
 S radostí Vám oznamujeme novou spolupráci s firmou CCS Česká Společnost pro platební karty s.r.o., největším poskytovatelem tankovacích karet a služeb monitoringu firemních vozidel v České republice a střední Evropě. Využijte i Vy při Vaší další návštěvě... celý článek »
 Dobrá zpráva pro naše klienty! Pro velký zájem jsme zvýšili kapacitu parkoviště Sky Parking o 100 parkovacích míst. Doposud jsme za naše služby obdrželi 97% pozitivních hodnocení.Pokud jste s našimi službami byli také spokojeni, podělte se o Váš zážitek se svými... celý článek »
Sky Transfer Vážení přátelé, s velkým potěšením Vám představujeme naši sesterskou společnost Sky Transfer. Jedná se o unikátní službu transferu na letiště Praha, který poskytuje zaručeně nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu na trhu. Díky osobním, často velice... celý článek »
I Sky Parking podporuje český tým na zimních olympijských hrách v Soči. Proto jsme se rozhodli nabídnout všem sportovcům po dobu konání ZOH parkováníu nás zcela zdarma! Aby se ani fanoušci necítili ošizeni, přichystali jsme pro ně překvapení. Zadejte při Vaší příští... celý článek »
Partnerství s EasyJet a Wizz Air Letecké společnosti EasyJet a Wizz Air se řadí mezi špičku světových nízkorozpočtových aerolinek. Jelikož my ve Sky Parking dbáme na spolupráci s těmi nejlepšími, uzavřeli jsme s výše uvedenými společnostmi exkluzivní... celý článek »
 Navštivte náš stánek Sky Parking na letošním, již 23. středoevropském veletrhu cestovního ruchu, který se koná od 20. do 23. 02. 2014 na výstavišti Praha Holešovice. Sky Parking je první společnost zaměřená na parkovací služby, která má možnost se tohoto úspěšného... celý článek »
Článek o Sky Parking na cestovatelském portálu „Hedvábná stezka“   Dojmy ze Sky Parking: Parkování u letiště se službami, které jsou zatím v Čechách unikátní + SOUTĚŽ   Když jsem hledala pro své auto parkoviště u  Letiště Václava Havla ,... celý článek »
Společnost Sky Parking letos oslaví své první Vánoce! Tímto Vám děkujeme za Vaši přízeň po dobu prvního roku naší existence a těšíme se na další spolupráci v roce nadcházejícím. Jelikož jsou Vánoce svátky míru a náklonnosti, rozhodli jsme se využít tuto příležitost... celý článek »
 Vážení přátele, rádi bychom Vás informovali o tom, že nyní u nás ve Sky Parking můžete využívat největšího programu zákaznických výhod nové generace – iBod. Za každých zaplacených celých 25 Kč Vám bude při placení na parkovišti připsán 1 iBod na Vaši kartu. Této... celý článek »
Spojili jsme se se společností GE Money Bank, která pro své klienty nabízí věrnostní program bene+. Za každý nákup kreditní kartou GE Money Bank získáte odměnu. Také společnost Citibank má svůj věrnostní program – Citi Club. Sky Parking je nyní hrdý partner Citi Clubu.... celý článek »
Navázali jsme exkluzivní spolupráci se společností O2, největším telekomunikačním operátorem na českém trhu, který provozuje téměř 8 000 000 mobilních a pevných linek. V rámci programu O2 extra výhody Vám přinášíme časově omezenou letní slevu 15% na... celý článek »
 I nám ve Sky Parking záleží na tom, být fit. Také proto se naším novým partnerem stala síť fitness center World Class. Naše společná filozofie spočívá v poskytování nadstandartních služeb a unikátním přístupu k zákazníkům.  Využijte našeho... celý článek »
 Jste držiteli slevových karet DreamCARD, či SphereCARD? Máme pro Vás skvělé zprávy! Nyní můžete výhody čerpat i při parkování u letiště a to pouze u nás ve SkyParking!Na členy programu DreamCARD čeká stálá 8% sleva na parkovací služby a členové programu SphereCARD se... celý článek »
Společnost Sky Parking jako jediné parkoviště splňuje vysoké nároky důsledného zabezpečení pro Vaše vozidlo. Celý objekt je střežen desítkami HD kamer, které pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem po obvodu celého parkoviště je zajištěn infračerveným... celý článek »
S radostí Vám představujeme Sky Parking – unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. Tento projekt vznikl z důvodu mezery na lokálním trhu. Postrádali jsme takovou společnost, která by nejen zprostředkovávala... celý článek »

Kde nás najdete?