Volejte: 725 120 021

Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Dní:
Cena celkem:  Kč
Schématická mapa Smile Parkingu

UPOZORNĚNÍ!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na uzavírky v okolí Letiště Václava Havla z obou směrů. V obou směrech se tvoří kolony a doporučujeme tak vyjíždět k nám na parkoviště s větším časovým předstihem. Zároveň bychom rádi upozornili na uzavřený Exit č. 5 ze směru PRAHA. Sjeďte prosím již na Exitu č.3 směr Tuchoměřice. Držte se stále po hlavní silnici okolo školy, zámecké pekárny a za Zámkem odbočte vlevo směr Středokluky. Po cca 500 m na konci vesnice se nacházíme po pravé straně.

Názory a hodnocení zákazníků

6 571 recenzí celkem

98% zákazníků nás hodnotí pozitivně

Personál: 4.83
Navigace: 4.32
Přeprava: 4.79
Mytí vozu: 4.41

Všech 6571 hodnocení zákazníků Smile Parkingu »

Věra K.

hodnoceno před 7 hodinami

Děkujeme vše proběhlo v naprostém pořádku.
Personál:
Navigace:
Přeprava:
 

Dana L.

hodnoceno 7. 10. 2015

Přeji mnoho dalších spokojených klientů , a stále stejně výborné a kvalitní Vaše služby . Děkuji za spolupráci
Personál:
Navigace:
Přeprava:
 

Exkluzivní služby v ceně parkovného:

YouTube video
  1. Rezervace parkovacího místa
  2. Ruční umytí vozidla *
  3. Zakrytí vozidla kvalitní UV odolnou plachtou *
  4. Transfer k terminálům a zpět ZDARMA
  5. 24 hodinový unikátní zabezpečovací systém

*) Pouze Garážové VIP parkování.

Parkování u letiště Václava Havla

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. VIP parkoviště se nachází v blízkosti Letiště Václava Havla (dříve letiště Praha Ruzyně). K dispozici pro vás máme venkovní plochy i kryté garáže.

Splňujeme vysoké nároky důsledného zabezpečení pro vaše vozidla. 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a jsme plně pojištěni.

Po příjezdu vám ručně vyčistíme a umyjeme vozidlo a pokryjeme speciální plachtou, která bezpečně chrání před UV zářením, prachem, deštěm nebo sněhem. Dotankujeme nádrž, dohustíme pneumatiky a dobijeme baterii. A cena? Stále stejná.

Luxusní a nejmodernější mikrobusy Mercedes-Benz, čekají, až vás s plně klimatizovaným interiérem a na pohodlných kožených sedačkách odvezou přímo na letiště. Zaparkujete a do 6 minut vás dopravíme naším mikrobusem přímo na letiště. Po vašem návratu zpět zdarma zavoláte na 725 120 021 a mikrobus bude s dostatečným časovým předstihem přistaven na letišti.

Cenu naší služby si můžete vypočítat přímo na našem rezervačním formuláři. V klidu vašeho domova můžete provést rezervaci a platbu online bankovním převodem nebo kreditní/debetní kartou. Přijímáme i hotovost a platbu kreditní kartou na místě po vašem příletu.

Novinky u Smile Parkingu

Nejnovějším trendem v lákání turistů do luxusních zahraničních hotelů se staly pozoruhodné bazény. Pro Vás jsme vybrali 5 nejzajímavějších z nich a doufáme, že Vás inspirujeme k osvěžení v těchto horkých letních dnech. 1. Marina Bay Sands Tento singapurský hotel... celý článek »
Dle Sdružení automobilového průmyslu se v České republice v první polovině roku 2015 zvedl počet registrovaných osobních vozidel o více než 160 000, tímto tak byla poprvé v historii pokořena hranice 5 milionů. Nejoblíbenější značkou českých řidičů je stále Škoda,... celý článek »
Pro Váš komfort a urychlení procesu odbavení na parkovišti jsme pro Vás vytvořili novou formu e-mailů potvrzujících Vaši rezervaci parkování. U závory při vjezdu na parkoviště Smile Parking prosím přiložte čárový kód, nebo jednoduše zadejte na klávesnici PIN kód, který Vám... celý článek »

další zprávy ze Smile Parkingu

Kde nás najdete?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace