Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Zbývá míst Plně obsazeno
Dní:
Cena celkem:  Kč
Non-stop provoz
Zaparkujte přímo na letišti!
Automaty s občerstvením, internet.

Názory a hodnocení zákazníků

26 505 recenzí celkem

97% zákazníků nás hodnotí pozitivně

Personál: 4.76
Valet parking: 4.73
Infinity lounge: 4.63
Mytí vozu / Služby: 4.36

Všech 26505 hodnocení zákazníků Smile Parkingu »

Miroslav V.

hodnoceno před 8 hodinami

Dobrý den. V primárně mi přijde Vaše služba jako dobrý nápad. Až na pár detailů, které mne dost kazí pohled. Píšete, volejte 15 min předem, tak volám, pán mi řekne, volejte až přijedete. Volám tedy když přijíždím, nikde nikdo, není kde zaparkovat, po chvíli přijde zaměstnanec a řekne mi, at jedu za ním za nějakým dalším vyzvednutým autem. Očekával bych, že přijedu, někdo si vezme klíče a já odcházím. Při příletu jsem tedy byl velmi rychlý a byl odbaven poměrně rychle, nicméně, za mnou vznikla už pěkná fronta. Pokud bych tam takhle musel čekat třeba půl h, příště bych už službu nevyužil. Ale hlavně z čeho jsem tedy velmi rozladěn, opravdu nevím co tam máte za piloty na převoz. Rozštelovaná sedačka, rozjebané nastavení klimatizace, ohnutý držák na telefon, to mne skutečně štve. Nevím, jesti se do toho řidiči na ty dva tři km, nebo kam to vozíte musí montovat.
Personál
Valet parking
Infinity lounge
 

Tomáš H.

hodnoceno 11. 11. 2018

Pouze si dejte pozor na množství bláta, které řidič zanese do čistého auta.
Personál
Valet parking
Infinity lounge
 

Parkování u letiště Václava Havla

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. S otevřením INFINITY travel center & lounge přímo na letišti Václava Havla v Praze všem klientům nabízíme možnost zaparkovat přímo na letišti! Přeparkování vozu na nedaleké sekundární parkoviště zajistí náš zkušený řidič. K dispozici pro vás máme venkovní plochy i kryté garáže.

Splňujeme vysoké nároky důsledného zabezpečení pro vaše vozidla. 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a jsme plně pojištěni.

Po příjezdu vám volitelně ručně vyčistíme a umyjeme vozidlo. Služby si můžete přiobjednat v průběhu rezervace či při příjezdu na letiště.

Valet parking je unikátní služba přímo na letišti Václava Havla. Neztrácejte čas hledáním parkoviště a transferem. Zaparkujte přímo na letišti, o ostatní se postaráme my! Navíc navštivte INFINITY travel center & lounge s možností občerstvení a internetu.

Vaše auto převezme zkušený řidič a bezpečně jej přeparkuje na parkoviště kousek za letištěm. Při příletu Vás bude auto opět čekat na letišti. Veškeré naše služby jsou plně pojištěny až do 3 000 000 Kč.

Cenu naší služby si můžete vypočítat přímo na našem rezervačním formuláři. V klidu vašeho domova můžete provést rezervaci. Zaplatit můžete při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.

Kde nás najdete?

Pojedete přímo na letiště Václava Havla Praha, bývalé letiště Ruzyně. Sjedete z R7 na letištní přivaděč. Držte se v levém pruhu, dle ukazatelů po červené značce na "Terminál 2 - Přílety".

Smile Parking Smile Parking Jakmile budete mít po levé ruce budovu hotelu COURTYARD Marriot, odbočíte vlevo na Parking T1+T2 a zastavíte před vchodem, který je označen Europort pasáž.

Do navigace si můžete zadat adresu Aviatická 1092/8, Praha.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace