Hodnocení Smile Parkingu klienty
23 059 recenzí celkem
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
Všechno bylo špatně. Při příjezdu nebylo ani v jednom určeném patře (7. a 8.) volné místo. Info v online check-inu, že můžeme zaparkovat jinde pod hrozbou 500Kč za přeparkování byl první "podraz" na zákazníka. Za týden při odjezdu kolem 20h (kancelář už zavřená) jsme se spolu s dalšími rodinami marně snažili provést key-pickup. Systém nikoho z nás pod zadanými PIN čísly neznal. Volali jsme hotline. Pán ochotně řekl, že přijde to vyřešit. Ani po 20 minutách nikdo nepřišel. Zoufale jsme to zkoušeli zase a znovu, až nakonec nás systém poznal a klíčky vydal. Ostatní měli smůlu. Při našem odchodu byli pořád pro systém neznámí. A poslední hřebíček do rakve přišel s informací, kde je vozidlo zaparkováno. Nic neříkající fotka (na pozadí strom a nějaká budova bez nápisu) a informace, že vůz je zaparkován venku u vjezdu. Po dlouhém hledání v prostoru vjezdu jsme uspěli až na opačné straně budovy u VÝJEZDU. Celé rychlé vyzvednutí vozidla tak trvalo přes půl hodiny. Lituji, ale již vaše služby nevyužiji a ani vás nikomu nedoporučím. Opět se vrátím ke GoParkingu.
Před odletem byla všechna parkovací místa Smile parking plná, musel jsem zaparkovat na jiném vyhrazeném místě.
Nesly vlozit ani vyzvednout klice
bohužel při vyzvednutí v 11. patře , nálepka na skle o nevhodném parkování. chápu v tomto období. nicméně bych očekávala minimálně slevu na příští parking vyšší než obvykle. díky
Dekujeme, službu využíváme pravidelně.