Hodnocení Smile Parkingu klienty
23 057 recenzí celkem
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
Všechno v pohodě, ale to auto dostalo při převozu na parkoviště nebo z parkoviště ránu, takže jsem jel domů do Plzně s rozváženými koly. Druhý dem mi to dali za čtyři stovky dohromady, takže o nic nejde, důkazy nemám a ani bych se o to nechtěl přít. Ale najděte si, kdo s tím jel. Stát se to asi holt může, jen to bylo nepříjemné. Jinak vám to funguje skvěle a spolehlivě. Polívka, Plzeň
Parkuji zde po čtvrté a vždy v pořádku.
Zdravím, líbilo se nám že auto stálo hned u výtahu a nemuseli jsme ho hledat. Trochu zmatečné bylo parkování když jsme v noci přijeli a byli jen volná místa s kužely. S mytím jsme moc spokojení nebyli nalepený hmyz tam zůstal a přišlo nám auto takové flekaté asi od saponátu.
Řidič najel s vozem přímo na obrubník. Auto bylo nešťastně ošetřeno
Špatně označené parkoviste. Nemohli jsme to najit