Hodnocení Smile Parkingu klienty
23 075 recenzí celkem
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
Když jsme vstoupili do brány, neměli jsme kartu ke vstupu, proč jsme nedostali kartu nebo kód, když jsme zaplatili, zazvonili jsme více než 15krát minut stále žádná pomoc od vrátného.,,,Velmi nás znepokojilo zpoždění letu Zaparkování auta nebylo bezpečné auto použil nelegálně.nejsme spokojeni s odesláním sem.i když je to levné a blízko letiště.ale už sem nikdy nepošleme.
Prosím, zvažte možnost zlepšení při příjezdu, kdy nefunguje vjezd přes závoru ( musel jsem volat obsluhu) a není přehledně označeno, kam auto zaparkovat? Jinak děkuji za servis. Příště využiji znovu.
Vše na jedničku, ochotný personál, není co vytknout.
Vozidlo nebylo ve stanovený čas připraveno
Personál ani kancelář jsem nepotřeboval (nepotkal) , tudíž nemůžu hodnotit
Vůbec by nebylo od věci dát normální srozumitelné a souhrnné info do prvního mailu, místo deseti stejných potvrzovacích.
Zaplatil jsem VIP parkování, stále mi chodili zprávy s odevzdáním klíčů, při příjezdu jsem neměl žádný kód na vjezd, při odletu jsem musel čekat na lístek z parkoviště a opět zprávy ze standardního parkování.