Hodnocení Smile Parkingu klienty
23 078 recenzí celkem
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
Nějak jsem asi nepochopil zadání. Nabyl jsem totiž dojmu, že si platím za kryté parkoviště. Proto mě překvapilo, když jsem si přišel po návratu auto vyzvednout a to bylo celé mokré od deště. Chápu možná, že ho přesunuli z jednoho patra do druhého. Ale co jako dělalo mimo budovu? Jak dlouho bylo venku? Kde tedy bylo reálně odstavené ten týden?
Nezapomínat dávat kartičku na odjezd do kastlíku.
Spokojenost
Milý pozdrav na palubní desce
Sice jsme hlásili, že chceme zaparkovat Mercedes Sprinter (vyska 2,8 m), přesto nas automat poslal do 2 patra (vjezd 2,2 m). Ale operator na lince to vyresil a poslal nas ven, takze OK. Zdenek Pokorny