Hodnocení Smile Parkingu klienty
23 057 recenzí celkem
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
92% zákazníků nás hodnotí pozitivně
92% zákazníků nás doporučuje
| Personál: | 4.72 | |
|---|---|---|
| Valet parking: | 4.76 | |
| Infinity lounge: | 4.73 | |
| Navigace: | 4.44 | |
| Přeprava: | 4.73 | |
| Mytí vozu / Služby: | 4.23 |
Možná jasněji označit, kde přesně si mám auto vyzvednout, obešli jsme celou budovou koleme dokola, nez jsme auto našli. Ale jinak vše super!
opakovaně se mi stává, že auto nestojí tam, kde je uvedeno po online check outu ...
I was a bit surprised that I was asked if another key from another client was possibly left in my car and to look for it. It was no problem for me to take a look about someone’s key in my car, but it remains with this request a certain kind of insecurity that this might happen to me the next time…
- Car key's were lost - Waited over 2h at the office - A colleague drove us home - Shortly after crossing the border to Germany we got a call saying the key had been found - We drove back to the office - We headed home more than 6 hours late (Arrival 4 a.m.)
Dobrý den, parkovsni jsme měli venkovni a chápu, že je asi tohle zbytečné, ale když jsme auto převzali bylo úplně celé pokaděné od ptáků a olepené od něčeho byla na tom autě film z piku a nějakého lepivého nevim čeho, asi stálo někde pod stromem. To je jen taková vsuvka. Nikdy pred tim jsem tohle u vás nezažila.